Editörün Ses İzolasyon Ve Akustik Yalıtım Notu

''Stres bir toplum sağlığı sorunudur. İstemediğimiz yada hoşumuza gitmeyen her ses bizler için bir stres kaynağıdır. Yol açtığı sorunlar bilinmekte. Günümüzde artık mevcut yapılarda rahatlıkla uygulanan ve oldukça verimli sonuçlar üreten ses yalıtım ve izolasyonu ile akustik düzenleme çalışmaları yapılmaktadır. Sizlerde bu sayede evlerinizde, iş yerlerinizde ve sosyal ortamlarınızda  istemediğiniz gürültüyü çekmek zorunda değilsiniz.'' editör

Hizmet alım sözleşmesi (eser sözleşmesi olarak da bilinir), bir kişinin (yüklenici) başka bir kişiyle (iş sahibi)arasında yapılan anlaşma uyarınca ve önceden kararlaştırılan belli bir bedel karşılığında, üstlenilen bir işin yerine getirilmesi için kullanılır.

Yaptıracağınız ses yalıtım/izolasyon/akustik düzenleme çalışması için sizler adına düzenlediğimiz proforma karşılıklı iş akdi sözleşmemiz olur.

Düzenlenen bu proformada yapılacak işi, kullanılacak malzemeleri, toplam metrajı, ödecek toplam tutarı, işin başlama ve bitiş tarih gibi içerikleri kalem kalem hazırlar ve onayınıza sunarız. Özel şartlar yada şartnameler varsa onları da proformanın üstünde belirtiriz.

Ardından bu proformayı kaşe imzalı olarak sizlerinde onayına sunarız. Aynı evrak üzerinde karşılıklı (yüklenici ve işveren kaşe/imza) onayını aldıktan sonra işe başlar ve bitiririz.

Bu düzenleme yapılmadan çalışma başlamaz.

Proformasız çalışmayınız.

 

*Bizimle çalışmasanız bile bu hususları dikkate almadan lütfen işe başlamayınız. İleri de yaşanacak olumsuzlukları engellemiş, sektörümüzü işi bilmeyen firma yada kişilerden korumamıza yardımcı olur, kaliteden taviz vermemiş olursunuz. Duyarlılığınız için teşekkür ederiz.