Editörün Ses İzolasyon Ve Akustik Yalıtım Notu

''Stres bir toplum sağlığı sorunudur. İstemediğimiz yada hoşumuza gitmeyen her ses bizler için bir stres kaynağıdır. Yol açtığı sorunlar bilinmekte. Günümüzde artık mevcut yapılarda rahatlıkla uygulanan ve oldukça verimli sonuçlar üreten ses yalıtım ve izolasyonu ile akustik düzenleme çalışmaları yapılmaktadır. Sizlerde bu sayede evlerinizde, iş yerlerinizde ve sosyal ortamlarınızda  istemediğiniz gürültüyü çekmek zorunda değilsiniz.'' editör

2018

Tesla Akustik sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak geçen yıl içinde çocuklarımızda çevrelerine karşı gürültü hassasiyetlerinin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla Ali Savaşçı'nın yazıp yönettiği, Okyanus Çocukları Kumpanyası oyuncuları tarafından sahnelenen "Çılgın Profesör - Ses Avcısı" adlı müzikli çocuk oyununa sponsor olmuştur.

Yine geçen sene içinde Tesla Akustik çektikleri gürültüden kurtulmanın mümkün olduğunu herkese duyurabilmek amacıyla yerel paydaşı www.izmirsesizolasyonu.com ile birlikte İzmir'de radyo reklamı ile ses akustik alanında dikkat çekmeye çalışmıştır.

2019

Bu yıl içinde her ayın sonunda İnstagram hesabımızdaki takipçilerimiz arasından seçilecek 3 şanslı takipçimizin çocuğuna hediye kitap gönderimine başlayacağız.