Editörün Ses İzolasyon Ve Akustik Yalıtım Notu

''Stres bir toplum sağlığı sorunudur. İstemediğimiz yada hoşumuza gitmeyen her ses bizler için bir stres kaynağıdır. Yol açtığı sorunlar bilinmekte. Günümüzde artık mevcut yapılarda rahatlıkla uygulanan ve oldukça verimli sonuçlar üreten ses yalıtım ve izolasyonu ile akustik düzenleme çalışmaları yapılmaktadır. Sizlerde bu sayede evlerinizde, iş yerlerinizde ve sosyal ortamlarınızda  istemediğiniz gürültüyü çekmek zorunda değilsiniz.'' editör

Hemen hemen her yerde, mahalle aralarında bile bulunan ve cam kapı kapatamadığı için gerek yaptığı müzik ile gerekse ortam sesleri ile devamlı komşu şikayeti ile uğraşmak zorunda kalan cafe barlar pencerelerinden hatırı sayılır seviyede ses ve gürültü dağıtmaktadır. Özellikle dört tarafı camlı, üstü açılabilir cam sigara içme alanlarının ses izolasyonu ve akustik düzenlemeye çok uygun olmaması, buna uygun tasarlanmayan iç dekorları nedeniyle bizlerinde zorlukla çalışabildiği bu tarz işletmeler için şimdi özel olarak tasarlamış bir ürün var.

Ses izolasyonu ve akustik düzenlemesi için özel olarak farklı kalınlıklarda ve katmanlarda üretilen perdelerimiz amacına uygun şekilde sonuç vermekte, bu sorunu yaşayan işletmelerimize nefes aldırmaktadır.